Exkluzívna vila na Červeňovej ulici

Exkluzívna vila na Červeňovej ulici

6 500,- EUR + energie

Lokalita: Bratislava I, Staré Mesto
Ulica: Červeňová
Rozloha: 541 m2
Nezariadený
Počet izieb:
Ref. číslo: 10941Moderná a exkluzívna vila sa nachádza na Červeňovej ulici. Ponúka sa na prenájom ako reprezentatívne sídlo firmy alebo kancelárske priestory.

DISPOZÍCIA

Dispozične vila pozostáva z jedného pozemného podlažia a troch nadzemných podlaží. Podzemné podlažie (117,2 m2) pozostáva zo vstupnej haly, štyroch kancelárií, kuchynky, WC a skladu. Prvé nadzemné podlažie (136,5 m2) pozostáva zo vstupnej haly, šiestich kancelárií, kuchynky, dvoch WC a skladu. Druhé nadzemné podlažie (135,7 m2) sa skladá zo vstupnej haly, siedmich kancelárií, kuchynky, dvoch WC, a skladu. Posledné tretie nadzemné podlažie (86,7 m2) zahŕňa vstupnú halu, štyri kancelárie, kuchynku, dve WC a sklad. Vila tiež disponuje veľkými terasami a balkónmi.

VYBAVENIE

Vila je kompletne pripravená pre záujemcov a potenciálnych klientov. Exteriér je obložený travertínom, interiér vymaľovaný a s položenými kobercami. V každej miestnosti sú nainštalované dvere a klimatizácia. V celej vile je kompletne dokončená montáž svietidiel a sanity. Na každom poschodí je pripravená štrukturalizovaná kabeláž so serverovňou s možnosťou napojenia na telefón v každej miestnosti. Všetky miestnosti s možným priamym vstupom z exteriéru majú zabezpečovací systém. Video vrátnik na každom poschodí ako aj bezpečnostný kamerový systém. Vo všetkých miestnostiach je EPS. Vonku je nainštalovaný zavlažovací systém.

LOKALITA

Lokalita v blízkosti centra mesta, medzi Bratislavským hradom a Slavínom, poskytuje kvalitné bývanie, dobrú dopravnú infraštruktúru ale taktiež ticho, súkromie a nádherný výhľad na mesto.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Cena nájmu nezahŕňa energie. K bytu prislúcha súkromné parkovisko až pre 9 áut. V okolí je tiež bezproblémové parkovanie. Vila je voľná ihneď.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet podlaží v dome::4
Výťah: áno
Energetický certifikát: nie je vypracovaný
Vonkajšie státie:
Bezproblémové parkovanie
Novostavba
Tichá lokalita

Vybavenie

  • Klimatizácia
  • Video vrátnik
  • Telefónna linka
  • Bezpečnostné dvere
  • Sklad
  • Drevené okná
  • Koberce

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Petra Pipašová

+421 907 888 781 alebo