2-izbový byt na Gorkého ulici v Paláci Motešických

2-izbový byt na Gorkého ulici v Paláci Motešických

1 000,- EUR/mesiac + energie 150,- EUR/mesiac a DPH

Lokalita: Bratislava I, Staré Mesto
Ulica: Gorkého
Rozloha: 77 m2
Zariadený
Počet izieb: 2
Ref. číslo: 108692-izbový byt s rozlohou 77 m2 sa nachádza na na 3.poschodí obytného domu Palác Motešických n Gorkého ulici v úplnom centre Bratislavy. Luxusný obytný dom je v historickej budove , ktorej história siaha až do roku 1590. Počas súdnych sporov, či korunovácií uhorských panovníkov tu bol po stáročia pravdepodobne najluxusnejší hostinec Bratislavy.

DISPOZÍCIA

Moderne riešený byt sa ponúka kompletne zariadený. Byt je prístupný z pavlače. Pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne, obývačky, spálne, šatníka, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.

VYBAVENIE

K vybaveniu bytu patrí plne vybavená kuchynská linka s chladničkou a mrazničkou, elektrickou rúrou, digestorom, el. varnou platňou a mikrovlnnou rúrou. Byt ponúka dostatok úložných priestorov v podobe skríň v spálni.

LOKALITA

Byt je priamo v centre Bratislavy a ponúka blízkosť reštaurácii, kaviarní, škôlky, škôl, divadiel, múzeí, ako aj blízkosť nábrežia Dunaja na relax, či športové aktivity. Ponúka blízkosť MHD, ako aj napojenia na hlavné cestné ťahy. Do domu je prístup z dvoch strán: pre autá z Gorkého ulice a druhý z pešej zóny z Laurinskej ulice. Obytný dom má recepciu a nepretržitú bezpečnostnú službu, elektrický kartový vstupný systém.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Cena nájmu nezahŕňa energie v sume 150 EUR/mesiac + DPH. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži, možnosť prenájmu za 200 EUR/mesiac + DPH. Palác Motešických ponúka pre svojich obyvateľov súkromnú záhradu, ktorá je priamo na nádvorí.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 2
Počet kúpeľní bez WC: 1
Samostatné WC: 1
Byt na poschodí: 3 / 7
Výťah: áno
Stojisko v garáži
Tehla
Historická budova

Vybavenie

  • Záhrada
  • Digestor
  • El. varná platňa
  • Mikrovlnná rúra
  • Chladnička s mrazničkou
  • Elektrická rúra

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo