Priestranný 5-izbový mezonet vo Vile Erika pri Horskom parku

Priestranný 5-izbový mezonet vo Vile Erika pri Horskom parku

0,- EUR/mesiac viac info v RK

Lokalita: Bratislava I, Staré Mesto
Ulica: Tajovského
Rozloha: 314 m2
Nezariadený
Počet izieb: 5
Ref. číslo: 10558Exkluzívny slnečný 5-izbový mezonetový byt v novostavbe rezidenčného rodinného domu Vila Erika, určený na dlhodobý nájom, prípadne aj na predaj, sa nachádza na Tajovského ulici v najlukratívnejšej rezidenčnej zóne Bratislavy, v oblasti Slavína, Horského parku a Kalvárie.

DISPOZÍCIA

Preslnený byt je situovaný východo-juho-západným smerom na miernom svahu Kalvárie s výhľadom do údolia Horského parku. Mezonet s úžitkovou plochou 315 m2 a celkovou plochou 374 m2 je situovaný na dvoch spodných podlažiach rezidenčnej vily postavenej iba s dvoma bytmi. Horné podlažie slúži ako súkromný priestor s tromi samostatnými spálňami (každá s vlastnou kúpeľňu s WC), pričom jednu izbu je možné ďalej interiérovo rozdeliť na dve samostatné izby. Z hlavnej spálne a bočnej izby horného podlažia je priamy vstup na hornú terasu s rozlohou 40 m2 s jedinečným výhľadom na údolie a zeleň Horského parku. Na spodnom podlaží sa nachádza denná a spoločenská časť a technické zázemie bytu. Otvorená dispozícia kuchyne so všetkými zabudovanými spotrebičmi, jedálenskej a obývacej časti, je orientovaná s na terasu s rozlohou 18 m2 do vnútornej súkromnej záhrady slúžiacej výlučne nájomcovi, resp. budúcemu vlastníkovi. Spoločenská časť bytu je doplnená krbom. Spodné podlažie je ďalej vybavené tzv. pomocnou kuchyňou s ďalšími zabudovanými spotrebičmi, šatníkom, kúpeľňou (hosťovským WC) práčovňou, strojovňou ústredného kúrenia, serverovňou a samostatným športovo – oddychovým priestorom.

VYBAVENIE

Byt sa ponúka nezariadený. Súčasťou vybavenia bytu je klimatizácia, podlahové vykurovanie, vstavané skrine, hliníkové okná s externými žalúziami. Byt má zabudovaný centrálny vysávač, zabezpečovacie a kamerové systémy. Samostatná kotolňa určená výlučne pre daný mezonet dovoľuje nájomcovi, resp. budúcemu vlastníkovi priamo regulovať tepelnú pohodu v byte v ktoromkoľvek ročnom období. Príprava na slnečné kolektory na ohrev teplej vody môže výrazne napomôcť zníženiu nákladov na energie. Ďalšia zadná vnútorná záhrada s vonkajším záhradným prístreškom s prívodom vody a elektriny, schovaná za domami vytvára súkromné zázemie pre oddych, záhradné grilovanie, bezpečné hry detí spojené s možnosťou zapojiť sa do pestovania a zberu ovocia a zeleniny.

LOKALITA

Tichá lokalita a výborná a rýchla dostupnosť do centra mesta (mikrobusom MHD), blízkosť obchodných centier a výborných škôl, ponúka kvalitné bývanie pre najnáročnejších klientov. Tajovského ulica patrí so svojou polohou, množstvom zelene a výbornou dostupnosťou k najvyhľadávanejším rezidenčným lokalitám v Starom Meste.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Parkovanie pre minimálne dve vozidlá je zabezpečené na bočnom dvore, ktorý je určený výlučne nájomcovi, resp. budúcemu vlastníkovi mezonetu.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 5
Počet kúpeľní s WC: 4
Samostatné WC: 1
Terasa: 57,93 m2
Výťah: áno
Novostavba

Vybavenie

  • Záhrada
  • Klimatizácia
  • Krb
  • Otvorená kuchyňa
  • Podlahové kúrenie

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo