Rezidenčná vila s krásnym výhľadom

Rezidenčná vila s krásnym výhľadom

3 200,- EUR/mesiac + energie 300,- EUR/mesiac

Lokalita: Bratislava III, Nové Mesto
Ulica: Guothova
Rozloha: 322,25 m2
Nezariadený
Počet izieb:
Ref. číslo: 2638Trojpodlažný byt s vlastným výťahom v rezidenčnej vile nachádzajúcej sa v mestskej časti Bratislava - Kramáre. Je umiestnená na pozemku s rozlohou 654 m2 vysadenom drevnatou zeleňou, okrasnými kvetinami a trávou. Každé podlažie má vlastnú terasu s východom na záhradu. Podlahová plocha je 322,25 m2 a 83,5 m2 terás.

DISPOZÍCIA

Na 1.NP sa nachádza bytová jednotka, ktorá sa v prípade potreby môže pomocou posuvných dverí na schodisku oddeliť od zvyšku vily. 1.NP je prístupné buď spoločným schodiskom, ale má aj samostatný vstup z exteriéru. Nachádza sa tu obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, šatník a izba, z ktorej je priamy východ na záhradu. Z obývacej izby je veľkými presklenými posuvnými dverami východ na zastrešenú terasu a ďalej na záhradu. Toto podlažie môže byť využité ako súčasť trojposchodového bytu ale dá sa oddeliť a využiť aj samostatne ako bytová jednotka alebo kancelária.
Na 2.NP je privátna časť, kde sa nachádzajú dve samostatné izby, jedna veľká izba s vlastnou kúpeľňou s WC a vlastným šatníkom. Ďalej samostatná veľká kúpeľňa, technická miestnosť s práčkou a sušičkou a veľká multifunkčná miestnosť, ktorá sa dá využiť ako posilňovňa, relaxačná miestnosť, sauna, sklad, spoločenská miestnosť.
Z každej miestnosti je samostatný východ na terasu a ďalej na záhradu. Tým že stavba je postavená vo svahu, vstup do domu a garáž sú umiestnené na 3.NP. Toto podlažie tvorí rezidenčnú časť, kde sa, okrem vstupu a zádveria, nachádza aj obývacia časť s krbom spojená s kuchyňou a špajza, sklad a WC. Z obývacej izby je krásny výhľad na mesto a na les.

VYBAVENIE

Vila je postavená z nadštandardných materiálov s vysokou energetickou úspornosťou. Súčasťou domu sú dva krby, káblová televízia, telefón, internet, zabezpečenie na pult centrálnej ochrany a centrálny vysávač.

LOKALITA

Vila sa nachádza vo veľmi tichej časti s výhľadom na mesto a dominanty ako Slavín a Bratislavský hrad, dóm svätého Martina na jednej strane a výhľadom na les na druhej strane. Vila sa nachádza v blízkosti lesa – Malé Karpaty s dobrým a rýchlym prístupom do centra mesta cca 5-10 minút. V tesnej blízkosti sú potraviny, základná škola, škôlka a jasle.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Parkovanie je možné pred garážou cca 2-3 autá a v garáži pre 1 auto (možné po dohode). V prípade potreby je parkovanie bezproblémové aj na miestnej komunikácii pred vilou. V prípade záujmu sa dá využiť na bývanie ale aj ako reprezentatívne sídlo firmy. Cena nájmu nezahŕňa energie v sume 300 EUR/mesiac. Byt je voľný od 1.10.2021.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet podlaží v dome::3
Počet izieb:
Počet kúpeľní s WC: 2
Počet kúpeľní bez WC: 1
Samostatné WC: 1
Terasa: 83,5 m2
Výťah: áno
Energetický certifikát: nie je k dispozícii
Garáž samostatná 1
Bezproblémové parkovanie
Novostavba
Tehla
Tichá lokalita

Vybavenie

 • Záhrada
 • Práčka
 • Sušička
 • Telefónna linka
 • Internet
 • Káblová TV
 • Krb
 • Šatník
 • Externé žalúzie
 • Otvorená kuchyňa
 • Špajza

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo